українською мовою
Для тих, хто хоче знати більше - Фізика!

Фізика

Бібліографія
Помічник школяра
Сторінки історії.
Погляд у минуле
Фізика для випускників
і абітурієнтів
Перевір свої знання
Фізика на сторінках WWW
  Повна електронна
версія видання
Фомат PDF (88 кб)

Математика
Біологія
Хімія
Історія України

Космонавтика

Електронний каталог

Встанови наш банер!
 Державна бібліотека України для юнацтва

<a href="http://www.4uth.gov.ua/" target="_blank"><img src =”http://www.4uth.gov.ua
/images/4uth_gif.gif” alt="Державна бібліотека України для юнацтва" width="88" height="31" border="0"></a>

Година Землі

Яндекс цитирования

Rambler's Top100


Розум, який розширив свої межі, ніколи вже їх не звузить
Всі знають, що це немож­ливо.
Але ось приходить неук, якому це невідомо, -
саме він і робить відкриття.
Альберт Ейнштейн
(1879-1955)

10 червня 2004 р. Організація Об'єднаних Націй оголоcила 2005 рік – Всесвітнім роком фізики (WYP2OO5). Головна мета проведення Всесвітнього року фізики полягає в тому, щоб підвищити у світовій громадській свідомості престиж фізики і природничих наук загалом.

Фізика – тільки частина загальнолюдського надбання, яке необхідне для розвитку і станов­лення особистості. Але це ос­новна частина, що формує ро­зум і незалежність людини.

Вивчати фізику треба не тільки для того, щоб стати фізиком, а й для того, щоб навчитися думати, знаходити компроміси, відрізняти головне від другорядного.

ЮНИЙ ДРУЖЕ !

Напевно, тобі знайома така ситуація: завтра потрібно написати контрольну, скласти іспит чи просто закріпити знання з фізики, а ти не знаєш, із чого почати. Якщо так, то тоді цей покажчик саме для тебе. Він ознайомить тебе з великою кількістю цікавих та корисних профільних видань, чимало з яких містять і розв’язування задач з різних розділів фізики. Тож, зайшовши до бібліотеки, ти вже знатимеш, з яких саме книг тобі треба починати.

Розділ 1 “Сторінки історії” зверне твою увагу на минуле фізики, відкриття та статті учених-фізиків, дозволить поглянути на цю науку очима її творців. Наприклад, фізика в уявленні В.Вайскопфа – це дерево, в нижній частині стовбура якого знаходиться класична фізика, електродинаміка і фізика теплоти, а також великі додатки до цих напрямів у вигляді широко розкинутих гілок. Вище по стовбурові – атомна фізика з її гілками, такими як: хімія, матеріалознавство, електроніка, оптика.

Розділ 2 “Помічник школяра” пропонує різноманітні довідники, які дадуть змогу підготуватися до контрольних, іспитів, заліків будь-якому школяреві чи абітурієнту. А обдарованим дітям, учням МАНУ, учасникам олімпіад, учням ліцеїв, гімназій наведені тут видання просто необхідні.

Література розділу 3 “Фізика для випускників та абітурієнтів”допоможе підготуватися до вступу у вищий навчальний заклад.

Після того, як ти ознайомишся з теоретичним курсом фізики, перейди до практики, звернувшись до книг, рекомендованих у розділі 4 “Перевір свої знання”. Адже знати лише теорію недостатньо. Саме розв’язування задач дає змогу зрозуміти і запам’ятати закони фізики і формули, розвиває вміння користуватися ними.

Якщо книг тобі виявилося замало, тоді корисним буде останній розділ покажчика – “Фізика на сторінках WWW”. Щоб знати фізику якнайкраще, Інтернет просто необхідний. Адже тут ти зможеш поспілкуватися з іншими юними любителями фізики, з ученими, отримати відповіді на питання, що тебе цікавлять, дізнатися про найновіші досягнення у світі цієї надзвичайно цікавої науки.

Приємного тобі навчання!

 

 

Фізика формує картину світуМолодь та СНІД: серйозний погляд. Державна бібліотека України для юнацтва

Фізика формує
картину світу!

Є в сім'ї підліток?
Він має бути освіченим!

Ернест Резерфорд
Ернест Резерфорд

Альберт Енштейн
Альберт Енштейн

Фермі Енріко
Фермі Енріко

Капіца Петро Леонідович
Петро Леонідович Капіца

Ландау Лев Давидович
Лев Давидович Ландау

Останнє поновлення:
23.07.2013 16:34
Copyright © 2002-2012, Державний заклад "Державна бібліотека України для юнацтва"